Esoterická stránka (nejen keltská)

Přemýšlím občas o tom, jak jsem se stal Keltomanem. Přesně to vlastně nevím. NOVÉ [Aktualizováno 06.04.2008] Vlastně to již vím, a je to naplnění snu. Jednou vám to prozradím… Prostě mne ve zralém věku po čtyřicítce při poslechu nějaké té irské hudební skladby najednou ovanul duch starověkých Keltů. Po setkání s druidem Lunwerem dnes již vím, že to nebyla žádná náhoda... Již dříve mne keltská historie zajímala. Ale jaksi jsem předtím nevnímal tak intenzivně tu nesmírnou hloubku skrytou v keltské kultuře, sahající více než dva tisíce let zpět. Nyní jsem se zcela naladil na keltskou vlnu a cítím se v ní dobře. Podotýkám, že se u mne nejedná o nějakou "módní" vlnu, jak je to nám keltomanům často předhazováno. Jde to od srdce i od duše.

Často jsou obdivovány pyramidy v Egyptě. Přitom máme přímo v Evropě mystické skvosty, které vytvořila ruka člověka. Samotné slavné megalitické Stonehenge v jižní Anglii, které také sloužilo Keltům k obřadům, je starší než jejich epocha (možná více než 5 000 let).

Následující obrázky kamenných "svatyň" z Anglie a Irska jsou fascinující. Zahlédnete tam i symbol spirály, o které bude dále řeč.

Takzvaný vchodový kámen v Newgrange

V této chodbě na vás dýchá několik tisíciletí!

Keltské amulety a biogenerátory
Existuje spoustu zajímavých předmětů související s keltskou mystikou, a je dobře, že je lze u nás koupit. Zmíním se o alespoň o dvou z nich. Tím bezesporu nejzajímavějším předmětem je:

Keltská spirála

Zázrak za pouhých 80,- Kč...Trojitá spirála vyrytá do stěny hrobky v Newgrange je stará 3000 - 4000 let!

Tuto věcičku (naskenovanou na obrázku vlevo) právě "testuji". Vpravo je trojitá spirála o 3 - 4000 let starší...
Přikládám zde původní text z časopisu
SPIRIT:

"Keltská spirála působí na své okolí jako biogenerátor - má velmi silné harmonizující a zklidňující účinky. Přikládáním na určitá místa na těle doplňuje životní energii. Spirálu (Ć 3,5 cm) vyrobenou z lehkého kovu můžeme používat jako přívěšek, nebo nosit ji pouze u sebe v kapse. Umístěním pod sklenku či jinou nádobku s tekutinami již za několik minut dochází k příznivým molekulárním změnám."

Podařilo se mi k tomu na internetu najít ještě tento článek:

Jedním z tvarových zářičů je také Keltská spirála - biogenerátor, který transformuje bioenergii a vyzařuje ji v axiálním směru. Je to vlastně směrová vysokofrekvenční bioanténa, která usměrněnou a koncentrovanou bioenergií působí na molekuly vody, tyto molekuly mění a aktivuje, podobně jako energie pyramidální nebo magnetická. Každý nápoj obsahující vodu zvyšuje svoji bioaktivitu a účinnost, tím se stává léčivý, regenerační a harmonizující.

Účinnost spirály je možné měřit vědeckým lékařským přístrojem, který měří bioenergii na meridiánech všech orgánů. Stačí se také přesvědčit jednoduchým pokusem s klíčivostí semen, kde mohou překvapit velké rozdíly růstu.
[Pozn.: tento pokus provedu se semínky řeřichy zasazených do dvou stejných misek].

Miska s řeřichou pro experiment s klíčivostí

07.11.03: Pokus se semínky řeřichy jsem provedl dvakrát, ale vliv na klíčivost semen jsem zatím nezaregistroval.
23.01.04
Pravdou je, že pokud zaléváte pokojové rostliny vodou z nádoby, kterou postavíte na levotočivou spirálu, očividně jim to svědčí a pěkně kvetou!

Důležitá je ale především skutečnost, že spirála působí pozitivně na lidi!

Níže uvádím několik výsledků testů spirály.
29.08.03: Registruji viditelnou ztrátu kožních problémů a zlepšení celkového zdravotního fyzického i duševního stavu na mojí mamince, které jsem spirálu zakoupil 19.08.2003. Od tohoto okamžiku ji nosí zavěšenou na krku.
Věřte - nevěřte:
mohu potvrdit, že můj sedmiletý syn se "spirálkou" dobře usíná, klidně spí celou noc a zlepšil se mu zjevně prospěch ve škole, lépe i píše. A maminka je i navzdory problémům ve stáří nadále v "pohodě".
Jak mne dnes (17.10.03) pan Vladimír Šiška správně upozornil, keltská spirála je ještě mnohem starším předmětem. I když ji Keltové používali, pochází již z doby kamenné! (Viz spirály vyryté do stěn komorové hrobky v Newgrange). 01.12.03 Od člověka, který se v těchto věcech vyzná, jsem se dozvěděl, že spirálu je třeba po určité době "dobít". Provede se to tak, že ji opláchnete studenou vodou a asi na 1 měsíc umístíte na JIH.
29.12.03: Zajímavá, ale také zásadní věc: u spirály záleží na tom, zda je pravotočivá nebo levotočivá!

 

A pravotočivá spirála / B levotočivá spirála

Pravotočivá energii ubírá a levotočivá ji naopak přidává. Čeho se spirála dotýká, ta strana působí.
Tedy, budete-li chtít spirálu nosit zavěšenou na krku tak, aby Vám dodávala energii, musí se Vás dotýkat levotočivá strana (B). Budete-li chtít dodat energii nápoji, je třeba hrnek nebo sklenici postavit na levotočivou spirálu (B). Pravotočivou spirálou můžete naopak odsávat nemoci nebo oslabovat účinky geopatogenních zón (GPZ). To jsou místa vyskytující se přednostně nad zlomy zemské kůry a vodními zdroji. O jejich negativním působení (zejména v případech křížení těchto zón) si můžete například přečíst například článek
Geopatogenní zóny II. od Milana Gargela, který vyšel na serveru Doktorka.cz. Těmto místům se zvířata vyhýbají - s výjimkou koček, straky a mravenců. Apropó, mravenci. Když jsme se přestěhovali do nového bytu, bylo tam jedno místo v kuchyni, kde měl tento hmyz nějakou hlavní základnu. Když jsem o 3 roky později zjistil, že se právě zde kříží GPZ a časem se dočetl o tom, že mají mravenečci tato místa rádi, došly mi souvislosti… Máte-li v těchto místech umístěnou postel a ležíte-li hlavou v místě křížení GPZ, budete mít jistě i problémy s usínáním a se spánkem…
07.01.04 Je to možná neuvěřitelné, ale je to tak. V pokoji v místě, kde bylo detekováno křížení GPZ, jsem umístil pravotočivou spirálu. Po týdnu působení spirály nelze v tomto místě ŽÁDNÉ geopatogenní zóny více zjistit! K detekci používám dvě zahnuté kovové pletací jehlice. Na ostatních místech detekce nadále funguje, ale v uvedeném bodě jsou GPZ pryč! A to zatím i poté, co jsem spirálu z tohoto místa odstranil… Zajímavé, co myslíte?
11.03.2004 Pro pořádek zde musím uvést, že se GPZ po určité době (cca 1 měsíc) zase vrátila, proto je třeba spirálu orientovanou doprava v místě výskytu GPZ ponechat! Tímto místem v kuchyni jsme se zabývali při vzácné návštěvě Lunwera a Glomen v Mediodunonu (Brně) na konci roku 2005. Udělali jsme výše uvedený test na GPZ s pomocí jehlic, a všichni tři shodně detekovali jednostrannou anomálii (v roce 2004 to byla oboustranná anomálie, jehlice se tehdy překřížily). Lunwer v tomto místě umístil svoji kovovou dvojitou spirálu (obrázek níže je jen pro ilustraci) a nechal ji tam působit dva dny. Poté jsme místo přezkoušeli, a zatím tam nelze nic zjistit…
NOVÉ [Aktualizováno 06.04.2008] Podrobnější rozbor toho, jak to s těmi spirálami je, mi dodal druid Lunwer, a můžete si jej stáhnout ve formátu PDF zde.

Existuje také provedení spirály, kdy je tato již "zabudovaná" do dna hrnku a tvoří tak vlastně léčivý hrnek s biogenerátorem.

Spirála na obrázku níže je vytesána do obelisku u obce Ludéřov, postaveného na kraji lesa - u vchodu do bývalé keltské svatyně. Zajímavé místo…

Dalším předmětem je takzvaný keltský znak. Tento symbol se již vyskytuje na několika místech mých stránek.

Keltský znak

Stříbrný keltský znak na kamenném závaží z tkalcovského stavu

Amulet, který trvale nosím, byl původně prodáván v provedení z bílého kovu s patinou s koženým řemínkem, nyní je k dostání také ve stříbře včetně řetízku. Také zde přikládám původní text ze SPIRITu:

"Keltský znak. Symbol věčného života, hledání a nalézání pravdy a rovnováhy v životě, likviduje příčiny stresu, chrání před ranami osudu, pozitivně mění přístup k problémům i k celému životu. Účinnost je zvýšena několikanásobným vyobrazením znaku na amuletu (Ć 2 cm)."

Máte-li o uvedené předměty zájem, zde uvádím dva odkazy: Spirit shop a Obchůdek na magick. Zakoupíte je rovněž v prodejnách společnosti Světluška.

K esoterice ve spojení s Kelty a zejména s keltským druidismem bezpochyby patří stromy, lesy a háje (jejich posvátným hájům se říkalo nemetony). Říká se, že keltská moudrost pochází "z lesa". Pro Kelty měly stromy velký význam, viz jejich stromový horoskop.

Stromy mají svoji paměť...

Posvátný byl pro Kelty např. dub, který pro ně symbolizoval sílu. A v této souvislosti jsem našel na internetu zajímavý odkaz týkající se čisté bioenergie stromů, který určitě stojí za přečtení: Využití bioenergie stromů. Další článek se jmenuje Síla stromů.

20.11.03 Včera mne fascinoval západ listopadového slunce nad naším betonovým oppidem a ihned jsem pospíchal s digitálním fotoaparátem na kopec, abych ten krátce trvající okamžik zvěčnil. Posuďte sami: není to takový "Soumrak bohů"?

21.05.04 O uplynulém víkendu jsme s rodinou navštívili legendární Býčí Skálu u Adamova, více o ní napíšu na stránce Keltská místa. Na tuto esoterickou stránku však bezpochyby patří tato fotka z okolí skály, z jeskyně zvané Kostelík. Ta u mne evokuje otázku: není to ono "Světlo na konci tunelu"?

23.06.04 Dnes mohu celkem s určitostí prohlásit, že největší zájem vás, milých čtenářů, je směřován na tuto esoterickou (pod)stránku stránek Keltoman. Mnoho z vás zajímají ony "věci mezi nebem a zemí". Otázky bytí/nebytí a života/smrti, světů na rozhraní světla a tmy. Řízení osudu. Otázky, pro které chybí tzv. "racionální vysvětlení" nebo na ně nelze odpovědět. Myslím si, že se potřebujeme nad takovými věcmi zamýšlet, abychom si zachovali nadhled v tomto přetechnizovaném světě, který jsme si vybudovali a obklopuje nás často jako neprostupná hradba. Povýšili jsme hmotu nad duchovno a děláme si s přírodou, co chceme. Matka Příroda nám to však, jak je v poslední době vidět, často vrací… Starověcí Keltové o těchto vazbách věděli více než my dnes. Před blížícími se prázdninami přikládám jednu inspirativní fotografii východu slunce nad mořem pod bájným Olympem v Řecku, kterou jsem pořídil loni a musel si natáhnout budíka na hodně brzy ráno, abych to "zrození" ohnivého kotouče z vody neprošvihnul. Ale ten pohled mi za to stál, nemyslíte?

pobřeží Plaka Litochoro

Zamyšlení nad smrtí aneb co je na druhém břehu našeho bytí?
Z takzvaného materialistického hlediska (ve kterém nás vychovával předchozí režim) je to jasné. Smrtí přece vše končí. Ano, obecně je to tak chápáno. Názor starověkých Keltů byl v otázce smrti odlišný. Podle jejich filozofie život nekončí smrtí. Končí jen pozemský život v jeho hmotné podobě. Smrt je jen pokračováním života v jiné podobě v tzv. ZÁSVĚTÍ, a to na čistě duchovní úrovni. Podle keltské filosofie v této říši mrtvých neexistuje čas ani prostor, a existují tam tři životní formy: duše zemřelých lidí, elfové a víly a přírodní zákony - přírodní božstva [Holger Kalweit: Keltská kniha mrtvých]. [Aktualizováno 21.03.07] Na své hlavní stránce jsem v březnu 2007 udělal anketu na téma: Věříte v posmrtný život? Její výsledek je zajímavý: 16 lidí napsalo že Ano, 8 lidí že Ne a 10 lidí o tom ještě nepřemýšlelo.

Galská brána v Roquepertuse
Provance, Francie

Tato říše se otevírá lidem jen jednou za rok a na jediný den (na místech zvaných sídy) na Samain (v den obecně známý jako "Dušičky"). Je těžké odpovědět na otázku, co následuje po smrti. Vždyť lidstvo hledá odpověď na tuto otázku od samého počátku své existence. Nikdo se z toho druhého břehu dosud nevrátil, aby nám poskytl uspokojivou odpověď. Onen původní "mýtus" posmrtného života pak později převzala všechna světová náboženství. Osobně nevyznávám žádné náboženství. I když se mi zrovna ta keltská představa zamlouvá ze všech nejvíce. Z různých zkušeností, i osobních (např. Cesta blesku) ovšem cítím, že "něco" mezi nebem a zemí zřejmě existuje. Nemáte také podobný pocit? Že lidský mozek je stále složitým a zdaleka ne zcela probádaným územím. Že přece duchovní energie jím přenášená nezanikne prostě "jen tak". Že se lidé vrátili zpět, když přežili svou klinickou smrt, to je celkem notoricky známo (cestovali již oním "tunelem". Jedním z nejznámějších vědců, který se touto problematikou zabývá, je bezesporu Dr. Raymond Moody. Našel jsem na toto téma velmi zajímavý článek Psychoterapie přízraků, který stojí za přečtení.

Bubnování a šamanismus
V souvislosti s příjemnými pocity, které u mne (a samozřejmě že nejen u mne) vyvolává hra na západoafrický buben djembe, jsem se začal zabývat tím, co vlastně tyto pocity vyvolává. Dočetl jsem se, "že určité zvukové frekvence vyvolávají odpovídající reakci mozkových vln". Tento fenomén nazývaný FFR čili rezonance zvuku a mozkových vln patentovaný doktorem Robertem Monroem v roce 1975 je sice nový, ale staré kultury tento princip využívají již od pradávna, několik tisíc let. Bubnování totiž generuje vlny théta (podle EEG) v pásmu cca od 4 do 7 Hz (tyto se vyskytují např. při vysoce tvůrčí činnosti, ve stavech šamanského vědomí, v hluboké meditaci a ve spánku). Všichni šamani (afričtí, indiánští, sibiřští a jiní), pradávní i ti novodobí, indičtí guruové i tibetští lámové používají různé bubínky, štěrchátka a chřestidla, ale i spoustu dalších pozoruhodných hudebních nástrojů k navození změněného stavu vědomí (tzv. transu). Pokud vás zajímá, jak vypadají šamanské jednohlavé nebo dvouhlavé bubínky (tyto se v konstrukci zásadně liší od afrických bubnů) či chřestidla a jak se vyrábějí, pak navštivte stránku Skřidla. Našel jsem ještě jednu, graficky zdařilejší stránku o Skřidlech. Nádherný velký šamanský buben s rámem o průměru 50 cm potažený jelení kůží s dlouhým dozvukem jsem si nakonec přivezl od firmy SAPAZI. Současnou podobu mého šamanského bubnu s keltským pomalováním si můžete prohlédnout na fotografii zde. Pokud máte o tyto bubny s podmanivým hlubokým tónem zájem, podívejte se na Sapaziho stránky nebo mu zavolejte na čísla 461638329 nebo 603281474. Zde zase najdete pojednání o tajemství účinků indické hudby, která sahá až 5 000 let zpět. Indie… [Aktualizováno 21.03.07] Zvuk a rezonance… Díky informace v časopisu Meduňka jsem se dozvěděl o existenci CD o názvu BIOTRONIKA I. Biotronik pan Tomáš Pfeiffer na něm rozeznívá hudební nástroj odlitý ze sedmi kovů, starý 3500 let. Tento zvuk, jehož rezonance způsobuje levitaci vody až 12 cm nad hladinou, vás dokonale vtáhne. Nepochybuji o tom, že je léčivý. Více podrobností najdete na těchto stránkách. Keltové byli indoevropský národ a jejich wyda má mnoho společných znaků s indickou jógou… Himaláje a Tibet: navštívili jste již někdy virtuální galerii šamanského umění Křišťálový Kabinet? Pokud ne, tak to udělejte a prozkoumejte tam jednotlivé odkazy. Jsou tam věci, které umí zaujmout oči i pohladit po duši. Co se týká šamanismu u nás, našel jsem odkaz na ŠAMAN, stránky pro současný šamanismus v České republice. Rytmické dunění bubnů a oheň plápolající ve tmě, vrhající měkké pitoreskní stíny na vše kolem… Zavřete oči a vypněte (ale doopravdy) na chvíli mozek a relaxujte. Vnímejte jen, že jste součástí Přírody stejně, jako každý brouček, kamínek, větvička nebo strom okolo vás. Není to krásná představa a současně pravdivá skutečnost?

Klikni na oheň a uslyšíš bubny!

Nahrávka ukrytá pod obrázkem ohně je ukázka z projektu DrumBeat skupiny The Roll. Dále si můžete poslechnout také ukázky "etnické" hudby ve formátu MP3, kterou jsme si s přáteli zahráli spontánně a improvizovaně - jen tak pro radost - začátkem června 2005 u ohniště v nádherném prostředí Českomoravské vrchoviny. V těchto třech ukázkách můžete slyšet: djembe, velký šamanský buben, malý bubínek, jihoamerické chrastítko ze zdřevnatělé dýně, které se údajně nazývá uiro, a další jihoamerické chrastítko ze skořápek jakýchsi ořechů.

Ukázka 1 [velikost 724 kB]

Ukázka 2 [velikost 1,27 MB]

Ukázka 3 [velikost 2,14 MB]

Svoji sbírku etno nástrojů jsem rozšířil o dvě yabary, zajímavé rytmické nástroje. Jsou zhotoveny ze zdřevnatělé dýně a hraje se na ně taháním za síťku, na které jsou upevněny uschlé hlízy zázvoru. Ty narážejí na stěnu yabary a vydávají pro ni příznačný zvuk. Udělal bych velkou chybu, kdybych se v souvislosti s magickými účinky zvuku na člověka nezmínil o hudebním nástroji, který je asi stejně starý jako buben a patří tak k nejstarším hudebním nástrojům v dějinách lidstva. Je to australské DIDGERIDOO (vyslovuj: dydžerydů). Jedná se o dřevěný nástroj využívající rezonance dřeva, vydávající vrnivé alikvotní tóny, a na první pohled vypadající jako "klacek". Na internetu existuje spoustu odkazů, ale nejvíce mne zaujaly české stránky DIDGERIDOO-SHOP.CZ. V linku Jak to hraje si tam můžete přehrávat zvukové ukázky v MP3, didžeridu - ta dutá větev tam hraje skvěle nejen sólově, ale hlavně v kombinaci s různými jinými nástroji!
04.06.04 Stal jsem se šťastným majitelem krásného, 135 cm dlouhého dřevěného didžerida. Je bohatě zdobené výjevem ještěrky a želvy. Podařilo se mi z něj vyloudit první základní tóny, zvané drone.

Klikni na obrázek a uslyšíš dvě didžerida naráz!

REIKI - vesmírná energie
26.12.04 Jistě to budou již dva roky, co jsem začal hledat cestu k tomu správnému mistrovi, který by mne zasvětil do metody léčení vesmírnou energií Reiki (z japonštiny rei = vesmírná, ki = energie), než jsem ho (ji, reiki mistryni) našel. Nic v životě není náhoda!

27.11.04 jsem byl zasvěcen do Reiki 1. stupně (systému Usui) a nyní připravuji článek o osobních zkušenostech s touto neuvěřitelnou metodou, kterou můžete léčit ostatní i sami sebe. Dosavadní výsledky překonaly všechna moje očekávání a překonávají účinky všeho, s čím jsem měl možnost dosud se ve svém životě setkat. Zatím mohu konstatovat, že metoda reiki dosud vyléčila či pozitivně změnila dosud zcela nezměnitelné… Musíte přitom pouze zapomenout na ten hluboko v nás zakořeněný materialismus, protože "racionální rozum" na to již opravdu nestačí.


Dr. Mikao Usui

Pokračování někdy příště…


foto IVOFILM

CESTA k návratu zdraví
08.12.06
Možná, že si ani zcela neuvědomujeme význam přání "hodně zdraví" a bereme to tak trochu formálně. Tedy do okamžiku, než se na vlastní kůži přesvědčíme o tom, jak je zdraví důležité. Já sám jsem měl v "mládí" vysoký krevní tlak a ledvinové kaménky. Krevní tlak se později ustálil na jakési zvýšené hodnotě nevyžadující přímo užívání léků, a kaménky daly po několika šílených kolikách na pěknou řadu let pokoj. Život plynul do 45 roků bez větších zdravotních problémů dál. Potom mi začátkem května 2005 náhle zčervenalo pravé oko. Klasický zánět spojivek, řekl jsem si, a zkusil to rovněž vyřešit klasicky Ophtalmoseptonexem. Nepomohlo to, bylo nezbytné navštívit očního lékaře. Paní doktorka mi zánět spojivek potvrdila a předepsala mi jedny kapky, které pomohly. Na týden. Poté se zánět vrátil i do druhého oka. Tak jsem šel na oční do nemocnice. Tam mi dali silnější. Jejich vedlejší účinky byly takové, že se mi hrozně zhoršilo vidění. Tak na alergologii, co když je to alergického původu. Napíchali mi různé vzorky, vzali krev, zafoukal jsem si do spirometru. Nic nezjištěno. Napsali mi třetí kapky, kterými se to jakžtakž ustálilo. Jakási "nepohoda" v očích mi však zůstala. Pak se objevila nová, dosud nepoznaná bolest v palcích u nohy. Projevila se dna, "nemoc králů". Do třetice se vrátily problémy s ledvinovými kamínky. Jeden z nich putoval sedm dní (a potažmo sedm nocí) a terorizoval mne ukrutnou bolestí. Až jsem se ho zbavil, připadal jsem si jako znovu narozený… Nato jsem začal přemýšlet o tom, co mají oči a ledviny společného. Hodně… Koneckonců
ke stejnému závěru u mne došel i pan J.D.

A taky zkusit jít cestou alternativní léčby. Navštívil jsem jednu paní doktorku (ale ne medicíny, nýbrž přírodních věd) a absolvoval vyšetření na ojedinělém přístroji BIOLAZ-OBERON. Tento diagnostický a harmonizační přístroj patří v celostní a přírodní medicíně k nejmodernějším přístrojům. Mají ho dnes na několika místech republiky, pokud byste měli o vyšetření zájem. Plochá krabička pojmenovaná po králi víl a elfů Oberonovi spojená s počítačem dokáže spolu s hlavovými senzory, hlavovým laserovým senzorem a hlavně díky ojedinělému softwaru opravdu "divy". Kromě diagnostiky celého Vašeho organismu (oskenuje Vás bezbolestně od hlavy až k patě), léčby vysláním impulsů zpět do zjištěného problematického místa, dokáže také otestovat léčiva, vitamíny a potravinové doplňky či byliny. V mém případě byl zjištěn problém zejména v ledvinách, ale také snížená imunita. Přístroj mi jako "nápravu" vytestoval CRANBERRY STAR a CORDYCEPS STAR. V prvním případě se jedná o přípravek z brusinky, který znali a používali již původní obyvatelé Ameriky. Název CORDYCEPS vychází z latinského názvu Cordyceps sinensis (cordyceps čínský). Je to jakási dvojjediná bytost - napůl houba a napůl hmyz parazitující v těle housenky. Vyskytuje se v nadmořské výšce 3500 m (vysokohorská Čína, Tibet). Snad nejpěknější pojednání je zde. Historie použití cordycepsu v Číně jako prostředku k upevnění zdraví a prevence se počítá už na více než 1200 let (dynastie Ming). Jako první jsem začal brát "brusinky" a poté Cordyceps. Po 6 dnech jsem navštívil svého obvodního lékaře kvůli pravidelnému měření krevního tlaku. Naměřil mi 122/80! (Hodnota měsíc před tím byla 142/96). Při posledním měření na začátku prosince mi zjistili 100/80 a sestra měření 4x zopakovala, protože podezírala přístrojJ

Od okamžiku, kdy jsem začal požívat výše zmiňované produkty, nemám problémy ani se dnou, ani s ledvinami, a tím pádem ani s očima. Výše popisované i další přírodní produkty podle osvědčených receptur si můžete objednat zde. Já jsem díky jim prokazatelně našel cestu ven z bludného kruhu nemocí zpět ke zdraví. To není reklama, to je (nejen) moje osobní zkušenost...

[Aktualizováno 14.09.07] Stále není dobojováno - můj boj za návrat zdraví (dna, dutiny, oči) pokračuje: zkouším na sobě ajurvédu, Bachovu květovou terapii a bylinkové čaje připravené osobně druidem Lunwerem… [Aktualizováno 17.11.07] A správným klíčem je: homeopatie. Kdo hledá, najde… Trvalo mi to sice přes dva roky, ale konečně jsem našel tu správnou cestu. Při užívání homeopatických léků naordinovaných fundovanou lékařkou homeopatičkou se mé zdravotní problémy začínají prokazatelně ztrácet jako sníh na jaře… NOVÉ [Aktualizováno 06.03.08] Sílu a zdraví mi momentálně vrací také originální ajurvédské masáže, které v Brně provádí Dušan Ryza. Po těch mne opravdu nebolí vůbec nic J Myslím si, že má v provozovně zabudovaný nějaký stroj času. Strávíte u něho hodinu, ale připadá vám to jako pět minut…

Odkazy na užitečné stránky

Ukázka některých nápravných předmětů Fen-Šuej sloužící ke korekci proudění Čchi v bytě:

Zrcátko se umisťuje do výše očí živitele rodiny

1 - zvonky feng-šuej

2 - sluníčko jako symbol Ohně

3 - zrcátko pa-kua

 

4 - Swarovskiho křišťál

 

5 - esoterická spirála

Zájemcům o více informací mohu vřele doporučit knížku FENG-ŠUEJ od Williama Speara nebo se podívejte na stránky http://www.sweb.cz/feng-suej nebo http://www.volny.cz/cdzb/index.htm.

Odkazy na zajímavé stránky, které mohu doporučit


Zpět na hlavní stránku

NAVRCHOLU.cz

TOPlist

Počitadlo návštěvnosti TOPlist spuštěno 27.09.2005